czwartek, 28 maja 2015

Cute

Life is so beautiful guys! The results of Descriptive grammar final test is already given, and I passed. God, I'm so happy about this information (regret that you didn't see my reaction). For me this semester is much kindly than the previous one. Maybe because I finally moved on and no one distract me now?
I love taking pictures. In my family I'm the one who is running with camera all the time. That's why I try to take as many pics of my little cousin as I can. I'm totally in love with this kid. He makes me happy. Sometimes I envy him that he is so unconscious of the real world. He hasn't got any problems. He's just enjoying his life. Today you won't see me. As I told earlier I'm the one who take pictures so.. But look at him. He is so cute, isn't he? Less than two weeks ago we celebrated his second birthday.. Happy Thursday!

ŻYCIE JEST PIĘKNE! Znam już wyniki z końcowego testu Gramatyki opisowej. Jestem tak szczęśliwa z tego powodu (żałujcie, że nie widzieliście mojej reakcji jak odczytałam wiadomość). Ten semestr jest dla mnie dużo łaskawszy niż poprzedni. Może dlatego, że w końcu uwolniłam się od przeszłości i nikt już nie rozprasza mojej uwagi?
Kocham robić zdjęcia. W mojej rodzinie jestem jedyną osobą, która ciągle biega z aparatem. Dlatego staram się robić mojemu kuzynkowi jak najwięcej zdjęć. Jestem zakochana w tym dzieciaku - sprawia, że jestem szczęśliwa. Czasem zazdroszczę mu, że jest tak bardzo nieświadomy prawdziwego świata, nie ma żadnych problemów - bawi się. Dzisiaj nie zobaczycie mnie, bo tak jak powiedziałam już wcześniej tylko ja robię tu zdjęcia. Spójrzcie tylko na niego, czyż on nie jest uroczy? Niecałe 2 tygodnie temu świętowaliśmy jego drugie urodziny. Udanego czwartku!


7 komentarzy:

 1. Gratuluję!

  http://ixonn.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczny chlopczyk <3
  Pozdrawiam serdecznie, Mój blog/ KLIK :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluje :) A chłopczyk przeuroczy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Masz przeuroczego kuzyna i robisz przepiękne zdjęcia !:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jaki piękny Aniołek z niego <3
  Obserwuję!
  Pozdrawiam i zapraszam http://nataliexbrunette.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Mały Aniołeczek ♥
  Wogóle to jestem nowa w blogosferze:D
  Moze wpadłabys do mnie i oceniłabyś bo sie na tym znasz:D
  Obserwacje przyjmuje:DD
  http://pozytywna-veronika.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń